• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co warto zobaczyć we Francji?

Co możemy robić interesującego w długi weekend?
Długie weekendy to bardzo dobre rozwiązanie – przecież jeżeli sprawnie do tego podejdziemy, wysoce prawdopodobne, że będziemy mieli np. 6 dni wolnego. Naturalnie zbyt długie weekendy nie są dobre, nie powinny być również być zbyt – w dalszym ciągu Polska jest krajem na dorobku, lecz z pewnością odpoczynek każdemu pracownikowi się należy. Jednak nikt nie powiedział, iż trzeba definitywnie siedzieć w długi weekend w swoim domu, ogródku bądź na działce. To takie typowe… O wiele lepszym pomysłem może być wycieczka zagraniczna. Chociażby wycieczka do Wilna, Berlina albo Madrytu.
Każdego roku, szczególnie wycieczki last minute, są w okresie weekendowym sprzedawane praktycznie tak szybko jak świeże bułki. To dobrze, w końcu poznawanie odmiennych krajów, kultur, potraw, etc. jest bardzo interesujące, lecz także rozwijające nas. Na wycieczkę możemy udać się samodzielnie, ew. z grupą znajomych, lecz również z biurami podróży. Z pewnością ta druga opcja jest tańsza. W końcu jeżeli chcielibyśmy spędzić długi weekend w Neapolu – przykładowo, sam dojazd to niemały koszt. Chociaż nie jest to regułą. Wydaje się jednak, iż obie opcje mają wiele zalet.
Dla takich osób, które wolą jechać autem, a na dodatek nie mają zbyt wiele czasu i pieniędzy, polecić można poznawanie naszego kraju. Przecież choćby Kazimierz nad Wisłą to miejsce, gdzie można bardzo miło spędzić weekend. Bardzo ciekawe są także zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla tych osób, które raczej nie przepadają za tłumami, absolutnie odradza się pobyt w Zakopanem. Zakopane to niesamowicie popularna miejscowość, ale gdy jest długi weekend, stolica polskich Tatr jest niemal oblężona przez turystów – szczególnie warszawiaków.

1. Kliknij dla szczegółów

2. Tutaj

3. Więcej informacji

4. Kliknij

5. Sprawdź teraz

Categories: Rekreacja

Comments are closed.